Przyjęcia

Restauracja Bonerowska Gourmet Steak & Fish zaprasza Szanownych Państwa do organizacji przyjęć o charakterze prywatnym, lub biznesowym. Posiadamy duże doświadczenie w przygotowaniu tak dedykowanego menu, aby zadowolić podniebienia najbardziej wymagających gości.

Urodziny, Komunie, Chrzciny, czy niedzielny obiad z rodziną, czy współpracownikami – każda z tych okoliczności daje nam szansę zaskoczenia Państwa  najwyższym poziomem świadczonych usług. 
Polecamy wybór z codziennego menu, jak również menu dedykowane specjalnie dla Państwa.

Zobacz menu weselne

Nowością i ogromnym powodem do dumy jest usługa kolacji degustacyjnej w oparciu o dania przygotowane osobiście przez naszego Szefa Kuchni Dawida Balanę i przez niego serwowane. 
Jest to znakomita szansa poznania inspiracji i możliwości twórczych tego natchnionego Artysty.

Kolacje Degustacyjne mogą się odbywać w towarzystwie pianisty, co dodatkowo uatrakcyjni ten specjalny wieczór. Do dyspozycji Państwa oddajemy również dwie najbardziej reprezentacyjne sale naszego obiektu. Salę Królewską i Salę Książęcą – obie z widokiem na historyczny Krakowski Rynek.

Samo położenie naszej Restauracji z pewnością podniesie rangę każdego przyjęcia a Państwu i Państwa Gościom zapewni nie tylko kulinarne, ale także estetyczne wspomnienia z pobytu w naszych progach. 

To podróż do której z całego serca Państwa zapraszamy.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij