Restauracja
Bonerowska

Restauracja Bonerowska Gourmet Steak & Fish to miejsce wyjątkowe na kulinarnej mapie Krakowa. Miejsce, które na przestrzeni setek lat gościło najważniejsze postaci w historii Polski i Europy.

Powstanie Restauracji w tak doniosłym miejscu zobowiązuje i wyznacza kierunek, który nie może być inny, niż skierowany na absolutne dążenie do doskonałości. Klimat Królewskiego Krakowa zachwyca odwiedzających to miasto od wielu lat, my staramy się zachwycić naszych gości nie tylko smakiem serwowanych dań, ale ich wyjątkowością, oryginalnością i co najważniejsze, niezmiennie najwyższą jakością. 

Przysmaki naszej Restauracji

W menu naszej Restauracji znajdziecie Państwo przykłady znanej na całym świecie Kuchni Polskiej. Smakując żurku grzybowego serwowanego w chlebie przywołacie na myśl biesiadne stoły Wielmożnych Państwa, które czerpały z okolicznych lasów i rzek to, co najlepsze. 

Zmieniając na moment kontynent, możecie doświadczyć klasycznych smaków Ameryki. Steki, to nasz przebój i w nich jesteśmy najlepsi. Znakomita Argentyńska wołowina, zawsze świeża i zawsze najwyższej jakości. Podana wedle Państwa wysublimowanego gustu. 

Obsługa na najwyższym poziomie

Nasz profesjonalny Personel zadba o wybór najlepszego wina z najbardziej utytułowanych  Polskich i międzynarodowych domów. 
Wielojęzyczny personel powita Państwa w gościnnych progach Restauracji Bonerowska Gourmet Steak & Fish i sprawi, że poczujecie się Państwo jak długo wyczekiwany gość.

Mamy pełną świadomość, że funkcjonując w tak barwnej i bogatej przestrzeni Krakowa tworzymy jego historię, także tę kulinarną. 

Megami Sushi

Zapraszamy również  na doskonałe Sushi do Restauracji Megami Sushi Japanese & Thai Restaurant. To zupełna nowość na krakowskim rynku kulinarnym i prawdpodobnie najlepsze sushi w reprezentacyjnej części miasta. Szczegóły na stronie www.megamisushi.pl


Teraz Państwo, stajecie się tej niesamowitej historii częścią.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij